کتاب دری در دیوار

دری در دیوار

نویسنده : هربرت جورج ولز
مترجم : مرضیه خسروی
نشر روزگار نو

کتاب دری در دیوار مجموعه ای از سه داستان از اچ. جی. ولز است. این کتاب از مجموعه “کلاسیک‌های مدرن”، به معرفی آثاری از نویسنده‌های شاخص ادبیات خارجی می پردازد که تا کنون مجالی برای معرفی و مطرح شدن نیافته اند.

در این کتاب تخیل بی پایان نویسنده سه داستان مختلف را خلق می کند. داستانی تمثیلی درباره دری مرموز و ماجرای هراس انگیز دریایی پر از موجودات ترسناک.

این کتاب هم اکنون در سایت فیدیبو با تخفیف ویژه با قیمت 2800 تومان به شکل الکترونیکی به فروش می رسد. برای خرید و دانلود این کتاب به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود کتاب دری در دیوار

درباره نویسنده:

هربرت جورج ولز روزنامه نگار، جامعه شناس تاریخ نگار و نویسنده سوسیالیست انگلیسی و خالق رمان های علمی تخیلی است. داستان اول این مجموعه اول بار در مجموعه ای تحت عنوان کشور کوران ود یگر داستان ها. داستان دوم در بار اول چاپ تحت عنوان پلاتنر و دیگر داستان ها و داستان سوم نیز تحت عنوان باکتری های به سرقت رفته و دیگر حوادث منتشر شده است.

برگرفته از فیدیبو

بخشی از کتاب:

در شبی عجیب، کمتر از سه ماه پیش، لیونل والیس داستان دری در دیوار را برایم گفت. آن زمان فکر کردم تا جایی که به او مربوط می‌شد این داستان واقعی بود. او داستان‌اش را با سادگی آشکاری که ناشی از باور داشتن به آن بود، برایم تعریف کرد؛ به طوری که من جز باور کردن آن چاره دیگری نداشتم. اما صبح روز بعد، در آپارتمان، در جو متفاوتی بیدار شدم و در حالی که در رختخوابم دراز کشیده بودم و مطالبی را که او برایم گفته بود، به یاد می‌آوردم، آن هم بدون صدای آرام، جدی و گرم‌اش و دور از چراغ سایه‌بان‌دار روی میزش، دور از جو و محیط پر سایه‌ای که من و او را احاطه کرده بود و چیزهای درخشان و زیبای دلپذیر، دسر و لیوان‌ها و دستمال سفره‌های شامی که با هم خورده بودیم، جوی که برای مدتی دنیایی کوچک و درخشان و بریده از واقعیت‌های هر روزه ایجاد کرده بود، همه چیز را افسانه و باورنکردنی می‌دیدم.