چهارصدوچهل هزار تراکنش تا روز چهارم نمایشگاه کتاب

میزان تراکنش در نمایشگاه کتاب

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 15تا25ام اردیبهشت ماه 95 در شهر آفتاب در حال برگزاری است که مشخصه ی منحصر به فرد آن برگزاری نمایشگاه برای اولین بار در شهر آفتاب است.اما خبرهای جالبی درباره ی نمایشگاه امسال منتشر شده است که بخشی از آنها در گفت و گوی مدیرعامل بانک عامل نمایشگاه کتاب آمده است.
باید گفت تا سال گذشته بانک عامل نمایشگاه کتاب تهران بانک صادرات بوده است،اما امسال این مسئولیت به بانک شهر سپرده شده  که  مبلغ 350 میلیارد تومان سرمایه گذاری در مجموعه ی نمایشگاهی شهر آفتاب داشته است.

نشست خبری مدیرعامل بانک شهر

نشست خبری مدیرعامل بانک شهر

اما در نشست خبری ای که حسین محمد پورزرندی مدیر عامل بانک شهر در محل نمایشگاه کتاب تهران در مجتمع نمایشگاهی شهر آفتاب داشت اشاره ای به آمار کل تراکنشها تا پایان روز چهارم نمایشگاه کرد.ایشان بیان کردند تا پایان روز چهارم نمایشگاه کتاب امسال 441 هزار و 201 تراکنش صورت گرفته است که مبلغ آن بیش از 20 میلیارد و 100 میلیون تومان محاسبه می شود.
ایشان یک ویژگی منحصر به فرد نمایشگاه امسال را بن کارتهای مجازی دانست.به گفته ی ایشان تا سال گذشته  بن کارتها دو روز قبل از نمایشگاه کتاب به پایان می‌رسید اما امسال تا آخرین روز نمایشگاه بن کارتها برای دانشجویان و دانش اموزان و پژوهشگران صادر می‌شود. حتی تدبیری اندیشیده شده تا بن کارتهای مجازی در نمایشگاه کتاب هم صادر شود. ایشان تعداد افرادی که تاکنون بن کارت مجازی دریافت کرده‌ اند را حدود 8 هزار و 171 نفر اعلام کرد.