پادشاه عاشق پیشه: زندگی پرماجرای ادوارد، دوک ویندسور

دانلود کتاب پادشاه عاشق پیشه

پادشاه عاشق پیشه نوشته ی امیل لودویگ داستان عاشقانه ی ادوارد هشتم یکی از پادشاهان انگلستان به یک زن آمریکایی ست.
در تمامی کتاب هایی که پای عشق به میان آمده، جذابیت و کشش زیادی نیز وجود دارد، اما زمانی که عشق از سوی یک مرد قدرتمند تاریخی باشد حتما قرار گرفتن در جریان آن می تواند بارها و بارها جذاب تر و خواندنی تر باشد.
در این رمان می خوانیم که چطور عشق ادوارد هشتم به یک زن مطلقه ی آمریکایی باعث می شود تا او از تخت سلطنت چشم پوشیده و برای ازدواج با این زن همه چیز خود را در گذشته جای بگذارد.


اگر چه خواندن ماجرای عاشقانه ی پادشاه انگلستان و گذشت او از قدرت برای رسیدن به عشق بسیار شیرین و دلچسب خواهد بود، اما نویسنده در حاشیه ی این عشق به این موضوع نیز پرداخته است که چگونه گرایش ادوارد هشتم به نازی های آلمانی و حمایت های پشت پرده ی وی از هیتلر باعث شد تا شرایط برای استعفای وی و رها کردن تاج و تخت مهیا گردد.
این رمان زیبا که به وسیله ی عبدالرضا مهدوی به فارسی برگردانده شده ، در 220 صفحه به وسیله ی نشر ذهن آویز به چاپ رسیده است.

بخشی از کتاب پادشاه عاشق پیشه

در سالهای پیش از جنگ جهانی دوم در قلمرو امپراتوری انگلیس آفتاب غروب نمی‌کرد و مستعمرات آن کشور در پنج قاره جهان بیشتر شامل کشورهای جهان سوم کنونی می‌شد: در قاره اروپا جبل‌الطارق و مالت و قبرس؛ در قاره افریقا کانال سوئز و بیش از بیست کشور افریقایی که امروزه استقلال یافته‌اند؛ در قاره آسیا از عدن و خلیج‌فارس تا شبه قاره هند و برمه و سیلان و مالزی و سنگاپور و هنگ‌کنگ؛ در اقیانوسیه کشورهای استرالیا و زلاندنو، و در قاره امریکا از کانادا تا جزایر دریای کارائیب و گویان وپلینز و مجمع‌الجزایر فالکلند…

دانلود کتاب پادشاه عاشق پیشه

برای دانلود نسخه ی الکترونیکی این کتاب می توانید به آدرس زیر مراجعه کرده و رمان پادشاه عاشق پیشه را با حجم 1.19 مگابایت و پرداخت مبلغی ناچیز دریافت نمایید.