” فعلاً اسم ندارد ” نام این کتاب است.

فعلاً اسم ندارد

کتاب فعلاً اسم ندارد

نویسنده : احمد غلامی
نشر افق ، دی 1392

اینکه آیا اسم مناسبی به ذهن نویسنده نرسیده یا اصلا دوست داشته است اسم کتابش را اینطوری  بگذارد را نمی دانم. ولی به هر حال اسم جالبی است. از خلاصه هایی که از قصه های کتاب هم منتشر شده است بر می آید که نوشتار ساده و قشنگی دارد.

دانلود این کتاب از سایت فیدیبو هم تنها 400 تومان است.

بخشی از کتاب:

سه روز بود که در خانه‌ی شما باز نشده بود. سه روز بود که از مادربزرگ شکرپنیری خبری نبود. کجا رفته بودی؟ حالا فقط تصاویر روزهایی را که با تو بوده‌ام مرور می‌کنم. توی خیابان بستنی خریدیم، بستنی یخی. یک گاز تو زدی، یک گاز من، تا بستنی تمام شد. گاز آخر را هیچ کدام نخوردیم. گاز آخر را انداختی توی گلدانی که پای دیوار بود. خیلی زود آب شد. توی خاک مرطوب گلدان فرو رفت. من و تو به گل نگاه کردیم و خندیدیم.

سه روز بود که در خانه‌ی شما باز نشده بود. سه روز بود که از مادربزرگ شکرپنیری خبری نبود. کجا رفته بودی؟ حالا فقط تصاویر روزهایی را که با تو بوده‌ام مرور می‌کنم: پشت دیوار قایم شده بودی، همین که رد شدم، آب ریختی روی پیراهنم. همان پیراهن آستین کوتاه راه‌راه ارزان قیمت که آن روزها همه‌ی بچه‌های خیابان لنگه‌ی آن را به تن می‌کردند. همان پیراهن بشور و بپوشی که می‌شستی و خیس خیس می‌پوشیدی که آبرویت نرود که پیراهن دیگری نداری که لختی.

برای خرید این کتاب به صورت الکترونیکی به مبلغ اندک 400 تومان به لینک زیر مراجعه کنید و از خواندنش لذت ببرید.