تقویت هوش و حواس کودک

دانلودکتاب | تقویت هوش و حواس کودک

کتاب تقویت هوش و حواس کودک کتابی ست که پیش از به دنیا آمدن کودکتان می باید بارها مطالعه اش کرده و در سبد خرید کتاب حتما یک نسخه از آن را قرار دهید.
اگر به شکوفا شدن استعدادها و تقویت هوش و حواس کودکتان علاقه مند هستید، باید این حقیقت را در نظر بگیرید که از چند ماهگی کودک خود می باید تمرین های تقویت هوش را در قالب انواع و اقسام بازی های هدفمند انجام دهید.


چیزی که مهم می باشد این است که برای تقویت حواس کودکان بازی های از پیش تعریف شده می توانند بسیار مثمر بوده و البته برای سنین مختلف و حتی سن کودک در ماه های مختلف بازی های متفاوتی توصیه می شوند که در کتاب تقویت هوش و حواس کودک نوشته ی کاترین مرشی به شمار بسیاری از آن ها پرداخته شده است.
در این کتاب به پدر و مادرها اکیدا توصیه شده تا دقت داشته باشند، کودکان می باید هر تمرین یا بازی را بارها و بارها تکرار کرده تا این که بتوانند به درستی و تمام و کمال آن را انجام دهند.
اگر فرزند شما نمی تواند بازی مورد نظر و پیشنهادی کتاب را به درستی انجام دهد، نمی باید مایوس شوید. به کودک خود زمان دهید تا با مسیر تکرار به توانایی اجرای آن دست یابند.

دانلود کتاب

برای دانلود این کتاب اینجا کلیک نموده و این کتاب در زمینه ی آموزش کودک را در 10.7 مگابایت در 85 صفحه از اپلیکیشن فیدیبو دریافت نمایید.