برنامه پرواز: چگونه بهتر و سریع تر از آن چه تاکنون تصور کرده اید به هدف خود دست یابید

دانلود کتاب برنامه پرواز

برایان تریسی در رشته کتاب های زمینه موفقیت و رونق در کسب و کار نویسنده ی مشهوری می باشد که کتاب های وی در سراسر جهان با استقبال بسیار خوبی روبرو شده اند.
کتاب برنامه پرواز نوشته ی برایان تریسی نیز کتابی ست در باب چگونگی کسب موفقیت به سریع ترین روش. در این کتاب برایان تریسی سعی دارد به خواننده ی خود بیاموزد چگونه بدون اتلاف وقت و انرژی و از مستقیم ترین راه به هدفی که پیش از این برای خود تعریف کرده ایم برسیم.
در بیشتر سمینارهای کسب و کار و موفقیت برایان تریسی نیز به این موضوع پرداخته شده است، اما در کتاب برنامه پرواز به طور تخصصی به مقوله ی سرعت و دقت و هدفمندی در رسیدن به راه موفقیت پرداخته شده است.

در مقدمه ی کتاب برنامه پرواز می خوانیم

برایان تریسی به شما نشان می‌دهد برای رسیدن به موفقیت و دستاوردهای بزرگ‌تر چگونه مسیر خود را روی نقشه تعیین کنید.
او می‌نویسد زندگی سفر است و شما برای این سفر به هدف‌های شفاف، نقشه و برنامه نیاز دارید.
شما راز حقیقی موفقیت را در برنامه پرواز برایان تریسی خواهید یافت. خواندن این کتاب ساده و دنبال کردن برنامه گام‌به‌گام آن، شما را در مسیر رسیدن به هدف‌هایتان هدایت می‌کند.
شما توانایی این را پیدا می‌کنید تا به موفقیت‌های بیش از آنچه تاکنون داشته‌اید، دست یابید.
برایان خود با استفاده از همین اصول و تدابیر از فقر به ثروت رسیده است. او این اصول و تدابیر را به چهار میلیون انسان در چهل‌وشش کشور آموزش داده است.
افرادی که دستور کار او را در برنامه پرواز به کار می‌بندند، تغییرات فوری و پیشرفت‌های پایداری را در هر زمینه از زندگی خود تجربه می‌کنند.

دانلود کتاب برنامه پرواز

برای دانلود کتاب برنامه پرواز می توانید به آدرس زیر مراجعه کرده و نسخه ی الکترونیک آن را در 160 صفحه با 0.97 مگابایت دانلود نمایید.